Routplanner

N 50°5.04225', E 12°50.32460'

 
 

Italy Tour

Od roku 2004 zajišťuje naše firma každý rok prezentaci Karlovarského kraje v Itálii pod názvem Italy Tour, které se pravidelně zúčastňují poskytovatelé služeb cestovního ruchu a lázeňství.

Základním a hlavním cílem Italy Tour je představení potenciálu lázeňství v Karlovarském kraji, a to pro podporu lázeňství, wellness turistiky a propagace produktů, které by dobře a jasně oslovily nový trh pro rozvoj cestovního ruchu. Každoročně využívají této akce naši stálí partneři – Město Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Infocentrum Města Karlovy Vary, Karlovarská Becherovka, Město Loket a hotely jako jsou GH Pupp, Imperial, Richmond.

Vřele uvítáme zájem i dalších subjektů z Karlovarského kraje operujících na poli cestovního ruchu, které by se chtěly zapojit do tohoto projektu. Každý ročník Italy Tour probíhá v jarních měsících březen – duben, avšak přípravné aktivity běží vždy od podzimu v předchozím roce, a proto se na nás v případě zájmu neváhejte obrátit co nejdříve.

 

Spa Magazine

Ve spolupráci s Městem Karlovy Vary vydává naše firma bezplatný informačně společenský měsíčník, který je svým obsahem určen především pro lázeňské hosty přijíždějící do Karlových Varů. Díky hojnému počtu výtisků a rozsáhlé distribuci se dostane naše periodikum do ruky převážné většiny návštěvníků lázeňského města.

V průběhu celého roku mají hosté možnost čerpat z našeho časopisu informace nejen o kulturním a společenském dění v Karlových Varech a jeho okolí, ale díky kompletnímu kulturnímu programu či specifickým informativním rubrikám získají snadnou inspiraci k tomu, jak využít a strávit volný čas během jejich pobytu. Samozřejmostí zůstává fakt, že všechny články v časopise jsou kromě češtiny otištěny v dalších třech jazykových mutacích.

 

Spa Magazine 2014

 

Spa Magazine 2013

 

Spa Magazine 2012

 

Spa Magazine 2011

 

Spa Magazine 2010

 

Spa Magazine 2009

 

Spa Magazine 2008

 

Spa Magazine 2007

 

Spa Magazine 2006

Kontakt:

Nám. 5. května 28
364 64 Bečov nad Teplou
T/F: +420 602 414 955
E: redakce@lavernaromana.com